IDEALNE BIURO WIRTUALNE -
NOWY ŚWIAT 33

Kilka lat temu za główny cel naszej firmy postawiliśmy sobie stworzenie kompleksowej platformy do wspierania biznesu i obsługi firm, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę jak kosztowne i enigmatyczne jest prowadzenie firmy w naszym kraju. To właśnie dlatego powstało StartOffice.

Poszerzamy zespół specjalistów, którzy tworząc spójną całość, mogą zaaoferować Państwu wysoki poziom usług przy bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza firma składa się z księgowych, prawników, radcy prawnego oraz pracowników biurowych.

Dział ksiegowy prowadzi usługi rachunkowe dla spółek, fundacji, stowarzeń oraz jednoosobowych działalności gospodarczych..

Specjalizacją działu prawnego jest rejestracja spółek oraz fundacji, zakup i sprzedaż spółek, a także opiniowanie umów cywilnoprawnych.

Nasi pracownicy biurowi odpowiadają natomiast za Państwa siedzibę firmy, czyli wirtualne biuro. Naszą przewagą nad konkurencją jest fakt, że w każdym z pakietów oferujemy możliwość korzystania z sali konferenycjnej co bez wątpienia czyni nasze usługi najtańszymi na rynku.

Nasze usługi skierowane są do nowo powstających przedsiębiorców jak i tych działających już na rynku, dla firm z siedzibą w Warszawie, w Polsce i za granicą.

JAK TO DZIAŁA?

004-buildings

WIRTUALNE BIURO

Rejestrujesz swoją siedzibę pod naszym adresem – ul. Chmielna w Warszawie. Wybierasz najdogodniejszy dla siebie pakiet usług opisanych w cenniku i w zamian za comiesięczny czynsz otrzymujesz siedzibę swojego biura w prestiżowej lokalizacji. Biuro jest w pełni wyposażone w meble i wszelkiego rodzaju urządzenia takie jak xero, skaner oraz dostęp do internetu. Pozwala Ci to obniżyć koszty o kilka tysięcy złotych w skali miesiąca.

005-mail

OBSŁUGA KORESPONDENCJI

W ramach tej usługi nie musisz martwić się o sekretariat w swoim biurze. My zrobimy to za Ciebie. Odbierzemy korespondencję, jednocześnie informując Cię o tym fakcie. Opcjonalnie zeskanujemy Ci całą Twoją korespondencję, a Ty nie wychodząc z domu będziesz mógł się z nią zapoznać. Jeśli nie będziesz miał czasu odebrać od nas swojej korespondencji, nie ma problemu- wyślemy ją do Ciebie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

007-teamwork-1

SALA KONFERENCYJNA

W naszym biurze w każdym pakiecie masz możliwość korzystania bezpłatnie z sali konferencyjnej, w której możesz spotkać się z klientem, podpisać umowę, przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną czy po prostu w ciszy i spokoju popracować.
Wyposażenie sali konferencyjnej:
  • stół konferencyjny na 10 osób
  • 55 calowy monitor z podłączeniem hdmi znajdującym się w stole konferencyjnym
  • flipchart
  • dostęp do wi-fi
Pakiet Standard
49 PLN
Cena 39 PLN za miesiąc przy płatności za 12 miesięcy
Adres Twojej firmy - ul.Nowy Świat (umowa najmu)
Obsługa korespondencji
Mailowa informacja o nadawcy korespondencji
2 godziny sali konferencyjnej w miesiącu
Pakiet Gold
89 PLN
Cena 79 PLN za miesiąc przy płatności za 12 miesięcy
Adres Twojej firmy - ul. Nowy Świat (umowa najmu)
Obsługa i skanowanie korespondencji przychodzącej
5 godzin sali konferencyjnej w miesiącu
Pakiet Platinium
169 PLN
Cena 149 PLN za miesiąc przy płatności za 12 miesięcy
Adres Twojej firmy - ul. Nowy Świat (umowa najmu)
Obsługa i skanowanie korespondencji przychodzącej
7 godzin sali konferencyjnej w miesiącu
Warszawski numer telefonu (0-22 …) z automatycznym przekierowaniem na telefon komórkowy
Po kliknięciu w przycisk powyżej nastąpi przekierowanie na naszą stronę startoffice.pl, na której należy wypełnić elektroniczny formularz.

MASZ PYTANIA?

Zostaw nam swój adres mailowy, a my skontaktujemy się z Tobą.

TAK. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KD Capital Partners Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest KD Capital Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 2 lok.31, 00-020 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz świadczeniem usług KD Capital Partners Sp. z o.o. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich lub wycofania zgody w każdym czasie zgłaszając to na adres e mail odo@startoffice.pl.
Pełne informacje na temat ochrony danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Jedynie zaakceptowanie powyższych warunków umożliwia wysłanie wiadomości.
TAK. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez KD Capital Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chmielnej 2 lok. 31.
Podziel się z innymi...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page