KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA -
NOWY ŚWIAT 33

Zapewniamy kompleksową pomoc prawną dla Klientów indywidualnych i biznesowych.

Nasze usługi obejmują porady prawne, opinie, analizę dokumentacji, reprezentację podmiotów indywidualnych i biznesowych, stałą opiekę prawną i kompleksowe wsparcie działalności podmiotów gospodarczych oraz reprezentację przed sądami i organami administracji.

Świadczymy usługi z zakresu:
  • prawa cywilnego
  • prawa handlowego i gospodarczego
  • prawa administracyjnego

Cennik

  • Porada prawna 150 PLN / godzina
  • Opinie prawne od 300 PLN
  • Tworzenie umów od 200 PLN
  • Reprezentacja przed Sądem – indywidualna wycena

Wszystkie podane ceny są cenami netto i nie zawierają opłat sądowych i administracyjnych

MASZ PYTANIA?

Zostaw nam swój adres mailowy, a my skontaktujemy się z Tobą.

TAK. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KD Capital Partners Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest KD Capital Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 2 lok.31, 00-020 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz świadczeniem usług KD Capital Partners Sp. z o.o. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich lub wycofania zgody w każdym czasie zgłaszając to na adres e mail odo@startoffice.pl.
Pełne informacje na temat ochrony danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Jedynie zaakceptowanie powyższych warunków umożliwia wysłanie wiadomości.
TAK. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez KD Capital Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chmielnej 2 lok. 31.
Podziel się z innymi...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page