O nas - Nowy Świat 33

Zależy Ci na zbudowaniu większej wiarygodności, którą chcesz przyciągnąć klientów? Chcesz podkreślić swój profesjonalizm, wyróżniając się od konkurencji? .

Wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji buduje pozytywny wizerunek firmy i wzbudza zaufanie, które jest Ci niezbędne do pozyskiwania nowych klientów.

NowyŚwiat33 proponuje Ci wirtualne biuro położne w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce. Nasza elastyczna oferta uwzględnia kilka pakietów, dzięki czemu dopasujesz je idealnie do swoich potrzeb.

Wirtualne biuro to rozwiązanie, które się opłaca!

  • Wygoda i oszczędność czasu
  • Prestiżowy adres w centrum Warszawy
  • Spokojna przestrzeń do pracy czy spotkań z klientami o eleganckim designie
  • Dostępność wszystkich niezbędnych urządzeń biurowych
  • Redukcja kosztów utrzymania biura
  • Profesjonalny personel
  • Biuro i księgowość w jednym miejscu
  • Darmowe wifi

nowy-swiat-33-6

Usługi księgowe świadczone są kompleksowo tj. od procesu rejestracji podmiotu, wyboru formy prowadzenia działalności oraz opodatkowania do reprezentowania Klienta w razie kontroli skarbowej. Naszą ofertę rachunkowości kierujemy do spółek prawa handlowego i jednoosobowych działalności, fundacji oraz stowarzyszeń.

Dzięki nam w jednym miejscu znajdziesz biuro dla firmy, biuro rachunkowe oraz prawnika.

Chociaż miejscem naszego działania jest Warszawa, zapraszamy do współpracy również firmy z całej Polski, a nawet zagranicy. Proponujemy korzystne warunki, dzięki którym wreszcie będziesz mógł w pełni skoncentrować się na realizacji założonych celów, prowadzących do sukcesu.

MASZ PYTANIA?

Zostaw nam swój adres mailowy, a my skontaktujemy się z Tobą.

TAK. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KD Capital Partners Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest KD Capital Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 2 lok.31, 00-020 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz świadczeniem usług KD Capital Partners Sp. z o.o. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich lub wycofania zgody w każdym czasie zgłaszając to na adres e mail odo@startoffice.pl.
Pełne informacje na temat ochrony danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Jedynie zaakceptowanie powyższych warunków umożliwia wysłanie wiadomości.
TAK. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez KD Capital Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chmielnej 2 lok. 31.
Podziel się z innymi...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page