Księgowość - Warszawa Centrum

Poszukujesz usług księgowych na najwyższym poziomie? Masz dość ciągłego studiowania przepisów rachunkowych, które wielu laikom sprawiają trudność? Podpisz umowę z naszym biurem rachunkowym, które zapewni Ci profesjonalną księgowość w atrakcyjnej cenie – oszczędzisz swój czas, zyskując naprawdę wiele.

Wybierając nasze biuro rachunkowe, otrzymujesz:

  • profesjonalną księgowość dla ceniących najwyższą jakość,
  • usługi w nowoczesnej odsłonie, ponieważ nie obce nam elektroniczne dokumenty,
  • atrakcyjne ceny oraz oszczędność czasu,
  • pomoc doświadczonego zespołu,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • możliwość reprezentowania firmy w kontaktach z US i ZUS,

Niezawodna pomoc i prawdziwa pasja

Skorzystaj z naszego doświadczenia oraz pasji, którą jest księgowość. Postaw na najwyższą jakość usług oraz profesjonalne podejście do klientów, owocujące udanymi transakcjami i szeregiem korzyści dla Twojego biznesu.

Oszczędność czasu

Wybierając nasze usługi księgowe oraz korzystając z usług wirtualnego biura, oszczędzasz cenny czas. My zajmujemy się Twoją księgowością, a Ty ze spokojem zdobywasz nowych klientów i zyskujesz coraz lepszą pozycję na rynku.

Do współpracy zapraszamy jednoosobowe działalności, spółki, fundacje oraz stowarzyszenia. Zapewniamy atrakcyjne warunki, zgrany zespół profesjonalistów oraz fachową pomoc z zakresu księgowości. Zacznij przygodę z naszym biurem rachunkowym i przekonaj się, że jesteśmy firmą godną zaufania!

Rejonem naszej działalności jest Warszawa, aczkolwiek do współpracy zapraszamy firmy z całej Polski.

Księgowość
KPiR
od 200 PLN
Jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, stowarzyszenia, fundacje
od 1 do 10 dokumentów - 200 PLN
od 11 do 20 dokumentów - 225 PLN
od 21 do 30 dokumentów - 250 PLN
od 31 do 40 dokumentów - 275 PLN
od 41 do 50 dokumentów - 300 PLN
Powyżej 50 dokumentów - Wycena indywidualna
Księgowość
Księgi handlowe
od 490 PLN
Spółki prawa handlowego, stowarzyszenia, fundacje
od 1 do 10 dokumentów - 490 PLN
od 11 do 20 dokumentów - 600 PLN
od 21 do 30 dokumentów - 710 PLN
od 31 do 40 dokumentów - 820 PLN
od 41 do 50 dokumentów - 930 PLN
od 51 do 75 dokumentów - 1150 PLN
od 76 do 100 dokumentów - 1370 PLN
od 101 do 125 dokumentów - 1590 PLN
od 101 do 150 dokumentów - 1810 PLN
od 151 do 175 dokumentów - 2030 PLN
od 176 do 200 dokumentów - 2250 PLN
od 201 do 225 dokumentów - 2470 PLN
od 226 do 250 dokumentów - 2690 PLN
Powyżej 250 dokumentów - Wycena indywidualna
Po kliknięciu w przycisk powyżej nastąpi przekierowanie na naszą stronę startoffice.pl, na której należy wypełnić elektroniczny formularz.

Rzetelna obsługa księgowa

Wirtualne biuro mieszczące się pod adresem ul. Nowy Świat 33 Warszawa prowadzi księgowość, która zajmuje się prowadzeniem usług rachunkowych dla spółek, fundacji, stowarzyszeń oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasza księgowość w warszawskim śródmieściu jest przede wszystkim skierowana do nowo powstających przedsiębiorców, ale także do tych działających już na rynku, dla firm z siedzibą w Warszawie, w Polsce i za granicą.

Za główny cel naszego wirtualnego biura postawiliśmy sobie stworzenie kompleksowej platformy do wspierania biznesu i obsługi firm poprzez profesjonalną księgowość, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę jak kosztowne i skomplikowane jest prowadzenie firmy.

Księgowość w warszawskim centrum

Dobra lokalizacja to zdecydowany atut naszej księgowości. Działamy w centrum Warszawy, a to umożliwia szybki i łatwy dostęp do naszych księgowych, które służą radą nawet w drobnych kwestiach i wspierają biuro rachunkowe na każdym etapie działalności. Udzielają pomocy w wypełnianiu obowiązkowego rocznego zeznania podatkowego PIT, prowadzą doradztwo inwestycyjne itp.

Nasza księgowość pomaga też w poszukiwaniu najlepszych odpisów podatkowych i ulg, które mogą zmniejszyć uciążliwe zobowiązania podatkowe. Specjalizacją działu prawnego jest rejestracja spółek oraz fundacji, zakup i sprzedaż spółek, a także opiniowanie umów cywilnoprawnych. Znamy się na tym, co robimy, więc łatwiej i pewniej jest powierzyć nam prowadzenie księgowości..

Księgowość i Urząd Skarbowy w Warszawie

Nasza księgowość zlokalizowana w Warszawie śródmieściu współpracuje od wielu lat z urzędami skarbowymi takimi jak:

- Urząd Dzielnicy Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka 43, 00-691 Warszawa, tel. (22) 699 82 09
- I Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście ul. Lindleya 14, 02-013 Warszawa, tel. (22) 58 46 100
- ZUS I Oddział w Warszawie ul. Senatorska 6/8, 00-917 Warszawa, tel. (22) 538 21 11 do 14
- Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII WYDZIAŁ KRS, Czerniakowska 100 00-454 Warszawa

Księgowość Warszawa śródmieście

Księgowość prowadzona przy naszym wirtualnym biurze ma wiele zalet. Główną z nich jest fakt, że nasi specjaliści zajmują się na co dzień prowadzeniem rachunków w wielu firmach, co sprawia, że nasi księgowi zawsze są na bieżąco ze zmianami podatkowymi. Profesjonalnie prowadzą księgowość spółek handlowych oraz osobowych, a także rachunkowość jednoosobowych działalności gospodarczych. Dodatkowo nasza kadrowa może zająć się kadrami i płacami w firmie.

Księgowość warszawa cennik

Posiadamy cennik bardzo korzystny dla klienta. Książka Przychodów i Rozchodów do 5 dokumentów / 30 dokumentów wynosi 120 / 200 zł, a cennik Księgi Handlowe do 10 dokumentów/50 dokumentów wynosi 290 / 590 zł, natomiast kadry i płace, a w tym: Umowa o pracę/ Umowa zlecenie i umowa o dzieło rozpatrzona jest przez naszą księgowość 35 / 20 zł. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź nasze biuro rachunkowe.

MASZ PYTANIA?

Zostaw nam swój adres mailowy, a my skontaktujemy się z Tobą.

TAK. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KD Capital Partners Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest KD Capital Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 2 lok.31, 00-020 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz świadczeniem usług KD Capital Partners Sp. z o.o. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich lub wycofania zgody w każdym czasie zgłaszając to na adres e mail odo@startoffice.pl.
Pełne informacje na temat ochrony danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Jedynie zaakceptowanie powyższych warunków umożliwia wysłanie wiadomości.
TAK. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez KD Capital Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chmielnej 2 lok. 31.
Podziel się z innymi...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page