Biuro rachunkowe - Warszawa Centrum

Rachunkowość dla każdej firmy.

Nasze biuro rachunkowe w centrum Warszawy to część wirtualnego biura, któ;re stanowi kompleksową platformę do wspierania biznesu i obsługi firm. Biuro rachunkowe zostało stworzone w celu zminimalizowania kosztó;w i ułatwienia prowadzenia firmy w naszym kraju, a przede wszystkim na terenie Warszawy. Biuro rachunkowe mieszczące się w warszawskim centrum świadczy usługi nie tylko na rzecz rozwijających się lub nowo powstałych małych, lub większych firm, ale także pomaga przejść przez gąszcz formalności freelancerom.

Biuro rachunkowe w Warszawie

Nasze biuro rachunkowe mieści się w atrakcyjnej lokalizacji Warszawa śródmieście przy ul. Nowy Świat 33, co sprawia, że dostęp do naszych specjalistów jest łatwy i szybki. Nasze biuro tworzą doświadczeni, z wysokimi kwalifikacjami fachowcy tacy jak księgowi, prawnicy, pracownicy biurowi, a także radcy prawni, którzy udzielają porad, konsultacji prawnych, występują przed sądami i urzędami jako pełnomocnicy albo obrońcy.

Biuro rachunkowe prowadzone przy naszym wirtualnym biurze w centrum Warszawy ma wiele zalet. Główną z nich jest fakt, że nasi specjaliści zajmują się na co dzień prowadzeniem rachunków w wielu firmach, co sprawia, że nasi księgowi zawsze są na bieżąco ze zmianami podatkowymi.

Biuro rachunkowe w warszawskim centrum

Nasze buro rachunkowe wykonuje w imieniu zlecającego podmiotu gospodarczego lub zwyczajnie w ramach prowadzenia wirtualnego biura usługi w zakresie rachunkowości, prowadzi dokumentację płacową i kadrową, a także inne usługi z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy, przepisów o ubezpieczeniu społecznym, przepisów z zakresu statystyki itp.

Biuro rachunkowe Warszawa śródmieście

Biuro rachunkowe Nowy Świat zlokalizowane w samym śródmieściu udziela także pomocy w wypełnianiu obowiązkowego rocznego zeznania podatkowego PIT, prowadzi doradztwo inwestycyjne itp. Nasze biuro rachunkowe pomaga także w poszukiwaniu najlepszych odpisów podatkowych i ulg, które mogą zmniejszyć uciążliwe zobowiązania podatkowe. Specjalizacją działu prawnego jest rejestracja spółek oraz fundacji, zakup i sprzedaż spółek, a także opiniowanie umów cywilnoprawnych. Znamy się na tym, co robimy, więc łatwiej i pewniej jest powierzyć nam prowadzenie biura rachunkowego.

Biuro rachunkowe Warszawa cennik

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości spółek handlowych oraz osobowych, a także rachunkowością jednoosobowych działalności gospodarczych. Dodatkowo nasza kadrowa może zająć się kadrami i płacami w firmie. Nasze biuro rachunkowe działające Warszawie ma cennik bardzo korzystny dla klienta. Książka Przychodów i Rozchodów do 5 dokumentów / 30 dokumentów wynosi 120 / 200 zł, a cennik Księgi Handlowe do 10 dokumentów/50 dokumentów wynosi 290 / 590 zł, natomiast kadry i płace, a w tym: Umowa o pracę/ Umowa zlecenie i umowa o dzieło rozpatrzona jest przez nasze biuro rachunkowe 35 / 20 zł. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Podziel się z innymi...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page